Hanımlar Pasajı

Makı Tasarım ve Uygulama


  • Makı Tasarım ve Uygulama
  • Meryem YAZICI KARACA
  • 0 554 682 59 52
  • İstanbul / Pendik

Ruhunu sanata adamış bir girişimci anne olarak oluşturduğum bir markadır Maki Tasarım ve Uygulama. Lise ve üniversite eğitimim boyunca kendimi geliştirmek adına mesleğimle ilgili bir çok alanda çalıştım. 

Aralık 2014 doğumlu oğlumun doğması ile Mecburiyetten uzaklaştığım iş ve eğitim hayatıma,  hobi olarak başladığım ve sonrasında işim haline getirdiğim Maki Tasarım ve Uygulama  markam ile, bir girişimci anne, girişimci kadın ceketi giyerek geri döndüm.
Seramik, cam ve çini temelli, birçok temada takı ve aksesuar tasarım ve üretimi yapmaktayım. Markama özgü dekorlama tasarımları uygulamaktayım. Markam ile özleşteşen dekorlama tekniklerimden ötürü, her üretilen ürün, tektir, eşsizdir. Aynısının yapılabilmesi mümkün değildir. Ve uyguladığım tekniğin özgünlüğünün ve kalıcılığının sağlanması için üretim sürem 5 iş günüdür. Bir logo veya özel tasarım istenmesi halinde, talep edilen sayı ve ürün büyüklüğüne göre süre değişiklik gösterebilir. 
Fiyatlandırmada kargo DAHİL DEĞİLDİR. 
Eş zamanlı olarak,  İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan birçok anne çocuk grubunda,  oyun ve parti evinde, ana okullarında  ve organizasyonlarda çeşitli yaş grupları ile birçok branşta sanat atölyeleri gerçekleştirmekteyim. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bu etkinlik ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden de içerik ve ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. 


  WHATSAPP MESAJ YAZ


SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞIN


  PAYLAŞ   PAYLAŞ   PAYLAŞ

Son Eklenen Ürünleri

TÜM ÜRÜNLERİ

Bizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek, platformumuza destek verin.