Hanımlar Pasajı

My Smart Parties


  • My Smart Parties
  • Rengin GÜRKUT
  • İstanbul / Kadıköy

Temalı Partilerinizde seçeceğimiz bir temayla sadece size özel renkler ve tasarımlarla yanınızdayız. Yenidoğan Bebek Hastane Odası, Baby Shower, Dişbuğdayı, Mevlud, Sünnet, Mezuniyet, Söz, Nişan, Bekarlığa Veda, Kına Gecesi, Doğum Günü, Yıldönümü, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Halloween(Cadılar Günü) ve Bayramlardaki davetleriniz düşlerinizdeki gibi olacak.

Tasarımlarımız temanıza uygun parti logosu, afiş, fotoblok, fotoblok çerçeve, yiyecek etiketleri, hediye kutuları ve teşekkür kartları, amerikan servis, peçetelik, kürdan süsleri, pop corn veya kuruyemiş kutuları, şapka, maske çeşitleri, parti bayrakları (bannerlar), balonlar ve partinizin temasına uygun diğer süslerden ve hediyeliklerden oluşmaktadır. Hediyelik seçeneklerimiz temanıza göre değişir, lütfen bilgi alınız.

Temalı Partilerin dışında kişiye özel bebek anı kartları, hamile anı kartları, hamile ve bebek anı defterleri, metal ve karton kutuda size özel logolu süslü çikolatalar, tohumlu kalem ve şans bileklikleri
hediyelikleri de yapmaktayız. Yeni temalarımız ve ürün yelpazemiz her geçen gün artmaktadır.  

Partinizin tamamını hazırlayabileceğimiz gibi ürünlerimizden bir kısmını da alabilirsiniz. Sizin için doğum günü, kına, baby shower, diş buğdayı setlerimiz de mevcuttur. Ürünlerinizi anlaşmalı kargomuz olan PTT kargo ile gönderiyoruz. Sizin istediğiniz bir kargo ile de gönderebiliriz.

Sizin beğenileriniz bizim için çok önemli, sizler istedikçe yeni temalarımız ürünlerimiz hizmete girmektedir. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerle güzel partilerde buluşmak üzere, sevgilerle...SOSYAL MEDYA'DA PAYLAŞIN


  PAYLAŞ   PAYLAŞ   PAYLAŞ

Son Eklenen Ürünleri

TÜM ÜRÜNLERİ

Bizi Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek, platformumuza destek verin.